Spiżarnia pełna witamin

 

Wprawdzie w kalendarzu jeszcze lato, ale z myślą o jesieni i zimie już od pewnego czasu robimy przetwory owocowe i warzywne. Sezon na nie wciąż trwa, co widać również po zdecydowanie większym ożywieniu wśród naszych kontrahentów – sprzedawców coraz więcej, kupujących również, ruch na terenie Kompleksu Handlowego RYBITWY w Krakowie nie słabnie. Nic dziwnego, skoro w naszym kompleksie jest pełny wybór tego, co dostarcza nam późne lato, którego smak warto zamknąć w słoju i witaminami wypełnić domową spiżarnię. Ich źródło znajdziesz oczywiście u nas – w KH RYBITWY.

Zapraszamy więc sprzedawców i kupujących, bowiem w naszym kompleksie jest wszystko, co ma do zaoferowania przełomowy czas lata i jesieni: do wyboru, do koloru.

Jabłka, gruszki, śliwki na kompot oraz do marynaty jako wspaniały dodatek do mięs i wędlin, a także na powidła i dżemy. Warzywa wszelkiego rodzaju na pikle lub marynowane bądź kiszone oddzielnie: buraczki, cebula, papryka, ogórki, kapusta, pomidory – wszystko trafia do słoja i późną jesienią czy zimą smakuje wyśmienicie. No i królowa jesieni – dynia doskonała na zupę i marynowana jako dodatek do ciepłego dania.

Kupujmy i jedzmy na zdrowie!

Zapraszamy więc do Kompleksu Handlowego RYBITWY na codzienne zakupy. Każdego dnia świeży towar dostarczają producenci i dystrybutorzy z Małopolski oraz ościennych województw.

Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów, którzy specjalizują się w EKO uprawach – rolnicy, sadownicy, hodowcy znajdą na terenie naszego kompleksu dobre warunki do prowadzenia działalności.

 

 

Zapraszamy Państwa do Kompleksu Handlowego RYBITWY.

Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu przez całą dobę!

Tylko u nas zrobisz najlepsze zakupy – oferujemy towar po przystępnej cenie!

Zapraszamy również do korzystania z naszej strony internetowej, na której możecie Państwo zareklamować swój towar i usługi.

www.khrybitwy.pl