26Mar
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 26 marca 2017 In: News PL, Polecane w sezonie PL Comments: 0

Z wielką przyjemnością informujemy naszych obecnych i przyszłych Klientów, że już w pierwszych dniach kwietnia, rusza Kampania Reklamowa naszego Kompleksu Handlowego.

Obszar promocji Kompleksu Handlowego Rybitwy

Promocja odbywa się na terenie obszaru Polski południowej i będzie obejmować nośniki billboardowe w rozmiarze euro – czyli najbardziej popularne billboardy o wymiarach 504 cm x 238 cm.  Dodatkowo zostanie wydrukowanych kilkadziesiąt tysięcy plakatów i ulotek reklamowych, które będą dystrybuowane na terenie naszej aglomeracji. Równocześnie został uruchomiony nowy serwis internetowy khrybitwy.pl, aktywnie wspierający naszą strategię marketingową.

Kompleks Handlowy Rybitwy – cele kampanii

Nadrzędnym celem kampanii jest zwiększenie świadomości dotyczącej szerokiej oferty handlowej naszego Kompleksu, zarówno wśród kupujących, jak i sprzedających.

Oferta i asortyment

Jesteśmy dumni z możliwości i rozwoju Kompleksu Handlowego „Rybitwy”, który oferuje szeroki asortyment – wysokiej jakości produktów, w najlepszych cenach dostępnych na rynku. Od lat nasze przedsięwzięcie w swojej ofercie produktowej skutecznie łączy kupujących ze sprzedającymi. Chcemy aby jeszcze więcej osób mogło przekonać się, że „Rybitwy” to świetna jakość produktów, dobre ceny i szeroki asortyment towarów.

Czas trwania promocji na zewnętrznych nośnikach reklamowych.

Plany obejmują jednomiesięczną emisję reklam billboardowych w terminie od 1 kwietnia 2017 do 1 maja 2017. Termin ten został wybrany nieprzypadkowo – w oparciu o przewidywalny wzrost zainteresowania zakupami przedświątecznymi.

Oferty specjalne

Nie sposób nie zauważyć, termin przedświąteczny to również większa ilość oferowanych produktów, tak z rynku krajowego, jak i szeroka oferta importowanych produktów spożywczych. Nasi oferenci w tym właśnie czasie będą tworzyć poszerzoną gamę produktową nastawioną na zakupy związane z okresem Świąt Wielkanocnych. Zapowiada się więc gorący okres wiosennych zakupów!

Kompleks Handlowy Rybitwy w sieci internetowej.

Nasza kampania reklamowa będzie kontynuowana poprzez aktywną realizację promocji internetowej. Zostanie uruchomiony nasz profil internetowy w Social Mediach tj. Facebook, Google+, YouTube, za pomocą których, będziemy bardziej aktywnie promować nasze wspólne miejsce na mapie handlowej Krakowa.

Zapraszamy do częstego odwiedzania tak naszego placu, jak i naszej strony internetowej.