Pasek KHRYBITWY owoce i warzywa

Praca w Kompleksie Handlowym Rybitwy

Kompleks Handlowy RYBITWY od wielu lat funkcjonuje jako hurtowy rynek rolno-spożywczy, stanowiąc bazę zaopatrzenia dla tysięcy sklepów detalicznych, gastronomii oraz punktów zbiorowego żywienia z całej Małopolski.

Przedmiotem działalności KH Rybitwy jest zarządzanie i administrowanie rynkiem hurtowym.

Jak wygląda proces rekrutacyjny w naszej firmie

  • Aplikacja na wybraną oferty pracy
  • Selekcja nadesłanych aplikacji
  • Wywiad telefoniczny i zaproszenie na rozmowę
  • Spotkanie z potencjalnym przyszłym przełożonym
  • Zatrudnienie
Plac targowy - handlowy Eybitwy - poszukujemy

Aktualne oferty pracy

StanowiskoData publikacjiWięcej informacji
Inkasent Opłaty Wjazdowej01.01.2023Zakres obowiązków:
- pobieranie obowiązujących w KH Rybitwy opłat eksploatacyjnych od samochodów wjeżdżających na teren KH Rybitwy i osób handlujących zgodnie z ustalonym cennikiem opłat
- kontrolowanie pojazdów pod względem ważności opłat
- pilnowanie zachowania porządku publicznego i przestrzegania postanowień regulaminu KH Rybitwy
- dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:
- praca na umowę zlecenia, docelowo umowa o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
- możliwość rozwoju
- praca w specyficznym i nietuzinkowym miejscu

Wymagania:
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- zaangażowanie
- uczciwość
- dyspozycyjność
- gotowość pracy w systemie zmianowym
- wysoka kultura osobista
- zaświadczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem

Jeśli nie ma tu oferty dla Ciebie, wyślij aplikację na adres:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Kompleks Handlowy RYBITWY

Ul. Półłanki 33a, 30-740 Kraków
+48 12 653 11 23