Niebawem Boże Narodzenie – zapraszamy na świąteczne zakupy

 

Tradycyjny wigilijny karp, barszcz czerwony i biały, oczywiście suszone grzyby do zupy i pierogów, kapusta słodka i kiszona także do pierogów i do bigosu, różnego rodzaju mięsa i wędliny, warzywa i owoce także świeże i cytrusowe, słodycze i słodkie wypieki, bakalie oraz owoce kandyzowane i suszone… Tego wszystkiego potrzebujemy na świąteczny stół.

 

Wielu z nas już planuje zakupy, bowiem Boże Narodzenie zbliża się szybkim krokiem. To najbardziej rodzinne święta w roku, dlatego tak nam zależy na dobrym ich przygotowaniu. Zanim więc na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka i zasiądziemy do wigilijnej kolacji, zapraszamy do Kompleksu Handlowego RYBITWY wszystkich producentów i dostawców oraz kupujących, bo tylko u nas w jednym miejscu można nabyć wszystko, co niezbędne na święta oraz sylwestrowe bale i prywatki. Oferujemy towar najwyższej jakości i po atrakcyjnych cenach. Towar świeży, bezpośrednio od wytwórców z całej Małopolski oraz ościennych województw.

 

Tylko u nas znajdziecie Państwo gotowe wyroby spożywcze, a także i te, które będą bazą wspaniałych świątecznych potraw, przygotowanych często według starych tradycyjnych receptur, przekazywanych w rodzinach z pokolenia na pokolenie. Nie zabraknie także atrakcyjnych pomysłów na mikołajowe i gwiazdkowe prezenty dla najbliższych.

 

Współpracujący z nami kontrahenci nieustannie poszerzają swoją ofertę handlową, zapraszamy do współpracy również wszystkich producentów i dostawców EKO produktów. Małopolskie gospodarstwa słyną z ekologicznych upraw, sadownicy, rolnicy, hodowcy znajdą w naszym kompleksie dobre warunki do sprzedaży tego typu wyrobów. Mają one coraz więcej zwolenników i cieszą się niesłabnącą popularnością, zajmując coraz więcej miejsca na naszych stołach. Zapraszamy do współpracy EKO wytwórców zarówno z Małopolski, jak również innych województw.

 

W KH RYBITWY każdy znajdzie to, czego potrzebuje.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny przez siedem dni w tygodniu!
ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG!

Oferujemy atrakcyjny towar po przystępnej cenie!

Zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej:

www.khrybitwy.pl