21Gru
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 21 grudnia 2018 In: News PL Comments: 0

Święta już za pasem! To ostatni moment, żeby odwiedź nasz plac targowy i zobaczyć jakie wyjątkowe towary i produkty przygotowali nasi dostawcy w tym wyjątkowych okresie.

Przedświąteczny reportaż i przegląd towarów

Jest jeszcze kilka chwil na przedświąteczne zakupy. Kompleks Handlowy “Rybitwy” jak co roku jest w pełni przygotowany, nawet jeśli świąteczne sprawunki zostawili Państwo na ostatnią chwilę! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć znajdującej się na dole strony. Dodatkowo umieszczamy kilka zdjęć wybranego asortymentu, który obecnie cieszy się dużą popularność na naszym placu.

Jemioła

Według celtyckich wierzeń jemioła poprawia płodność. Nie dziwi więc angielski zwyczaj pocałunków właśnie pod tą konkretną rośliną. Choć w Polsce jest to tradycja znana bardziej z filmów i seriali, jemioła jako element ozdobny obecna jest w większości polskich domów. U nas kupią ją Państwo w wielu wariantach i kombinacjach kolorystycznych.

Miedziana, złota, a może klasyczna zielona? Wybierzmy tę, która pasuje do naszych wnętrz lub choinki. Szeroki wybór, który oferują nasi dostawcy gwarantuje wybór idealnej wiązanki.

Choinki

Cięte, świeże i pachnące? a może kolorowe i potraktowane jako inwestycja na wiele sezonów? U nas kupią Państwo zarówno sztuczne, jak i “żywe” drzewka.

Wiele możliwości, wiele wzorów i kolorów. Mnogość dostawców daje Państwu wybór. W jednym miejscu odwiedzenie kilku stoisk to komfort podjęcia najlepszej decyzji zakupowej. 

Kupując wspierają Państwo polskich dostawców. 

Ozdoby, bombki, stroiki

Czym byłyby Święta bez tych rzeczy, które choć w teorii zbędne, to w praktyce czekają przez okrągły rok na swój czas. Kolorowe łańcuchy, stroiki i bombki wprowadzają niepowtarzalny klimat i podkreślają uroczysty charakter Bożego Narodzenia.

Wiemy o tym, dlatego nasi dostawcy przygotowali zestawy wyjątkowych ozdób i stroików, których wybór jest prawdziwą przyjemnością. Serdecznie zapraszamy w tym szczególnym czasie do odwiedzenia naszego placu targowego.

Suszone grzyby

Suszone grzyby są znacznie bardziej aromatyczne niż grzyby świeże. I to jest powód, dla którego w święta na żadnym polskim stole nie może ich zabraknąć. Święta to w końcu aromaty!

Zupa grzybowa, uszka do barszczu – to klasyka, która broni się sama – bez względu na kulinarne gusta. Na “Rybitwach” panuje prawdziwy urodzaj suszonych grzybów. Zachęcamy do zrobienia rewelacyjnej przyprawy jaką jest grzybowy puder. Różne rodzaje grzybów, mielimy do konsystencji proszku (najlepiej pudru w mocnym blenderze lub moździerzu) i dodajemy do bigosu, jajecznicy czy różnych sosów, które idealnie podkreślą smak mięs.