30Maj
By: Khrybitwy.pl Wł.: 30 maja 2018 In: News PL Comments: 0

Czerwiec jest miesiącem długo wyczekiwanym przez naszych kupujących. Czy możemy zaryzykować stwierdzenie, że to właśnie na „Rybitwach” dostaną Państwo najsmaczniejsze truskawki, najsłodsze czereśnie i najlepszy bób? Tak!

Najwyższa jakość warzyw i owoców – Rybitwy zapraszają.

W ostatnim okresie czasu upały i duża ilość słonecznych dni przyspieszyła długo oczekiwany sezon truskawkowy. Na naszym placu pojawiły się również czereśnie w wielu odmianach i gatunkach.  Produkty oferowane przez sprzedających charakteryzują się niezwykle dorodnym wyglądem i oczywiście pełnym aromatycznym smakiem. Oprócz owoców bardzo licznie pojawiają się sprzedawcy bobu, czosnku, nowych ziemniaków, kapusty, kalafiorów, zielonej cebulki, kopru i innych świeżych i dorodnych warzyw. 

Sezon truskawkowy rozpoczęty.

Jeśli, jak my, uwielbiają Państwo jedne najsmaczniejszych owoców w Polsce, informujemy, że truskawkowy sezon rozpoczął się w pełni. Tylko u nas, poza rewelacyjną ceną – zyskują Państwo ogromny wybór produktów i dostawców. Przygotowując się na sezon ciast i deserów, proponujemy rozpocząć od odwiedzenia naszego placu targowego.

Poniżej prezentujemy kilka fotografii wybranych produktów na „Rybitwach”.
Zapraszamy na zakupy.

Sezon truskawkowy na Rybitwach rozpoczęty