15Sie
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 15 sierpnia 2016 In: Polecane w sezonie PL Comments: 0

Pełnia lata to idealny czas, aby pomyśleć o przetworach. Dobre ceny prodyktów zachęcają do wykonania zimowych zapasów – najlepszych, bo domowych.

KH RYBITWY, zaplanuj spiżarnię pełną witamin

Wprawdzie w kalendarzu jeszcze lato, ale z myślą o jesieni i zimie już od pewnego czasu robimy przetwory owocowe i warzywne. Sezon na nie wciąż trwa, co widać również po zdecydowanie większym ożywieniu wśród naszych kontrahentów – sprzedawców coraz więcej, kupujących również, ruch na terenie Kompleksu Handlowego RYBITWY w Krakowie nie słabnie.

Pełny wybór owoców i warzyw

Nic dziwnego, skoro w naszym kompleksie jest pełny wybór tego, co dostarcza nam późne lato, którego smak warto zamknąć w słoju i witaminami wypełnić domową spiżarnię. Ich źródło znajdziesz oczywiście u nas – w KH RYBITWY. Zapraszamy więc sprzedawców i kupujących, bowiem w naszym kompleksie jest wszystko, co ma do zaoferowania przełomowy czas lata i jesieni: do wyboru, do koloru.

Doceń smaki późnego lata

Jabłka, gruszki, śliwki na kompot oraz do marynaty jako wspaniały dodatek do mięs i wędlin, a także na powidła i dżemy. Warzywa wszelkiego rodzaju na pikle lub marynowane bądź kiszone oddzielnie: buraczki, cebula, papryka, ogórki, kapusta, pomidory. Wszystko trafia do słoja i późną jesienią czy zimą smakuje wyśmienicie. No i królowa jesieni – dynia doskonała na zupę i marynowana jako dodatek do ciepłego dania.

Świeży towar dostarczany codziennie

Kupujmy i jedzmy na zdrowie! Zapraszamy więc do Kompleksu Handlowego RYBITWY na codzienne zakupy. Każdego dnia świeży towar dostarczają producenci i dystrybutorzy z Małopolski oraz ościennych województw. Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów, którzy specjalizują się w EKO uprawach – rolnicy, sadownicy, hodowcy znajdą na terenie naszego kompleksu dobre warunki do prowadzenia działalności.

Dyspozycja 24/7

Zapraszamy Państwa do Kompleksu Handlowego RYBITWY. Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu przez całą dobę! Tylko u nas zrobisz najlepsze zakupy – oferujemy towar po przystępnej cenie! Zapraszamy również do korzystania z naszej strony internetowej, na której możecie Państwo zareklamować swój towar i usługi.