14Wrz
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 14 września 2018 In: Aktualności, News PL Comments: 0

Film przedstawia aktualny przegląd dostępnych warzyw i owoców. Ilość darów natury jest naprawdę imponująca i robi wrażenie nawet na stałych bywalcach Kompleksu Handlowego.

Należy zaznaczyć, że pojawiły się dorodne importowane świeże figi, przepiękne i smaczne winogrona w wielu gatunkach i odmianach. Wśród rodzimych producentów królują śliwy, brzoskwinie, orzechy włoskie i laskowe. jabłka i grusze. Mnogość gatunków i wyjątkowo intensywny smak próbowanych owoców, potwierdza, że piękna słoneczna pogoda ostatnich tygodni miała wielki wpływ na jakość tegorocznych plonów.

Owoce i warzywa w super cenach

Tak duży i szeroki wybór produktów owocowo warzywnych powoduje spadek cen na rynku. Fakt ten oczywiście niezmiennie cieszy kupujących. Jeżeli w Polsce dalej będzie się utrzymywać się piękna pogoda, którą spotykamy raczej na południu Europy, to przewidujemy dość szybkie zakończenie sezonu na najbardziej popularne owoce i warzywa sezonowe.  Radzimy wszystkim zainteresowanym aby nie czekali na ostatnią chwilę i udali się na sezonowe zakupy.

Poniżej prezentujemy najbardziej popularne produkty, które udało nam się spotkać na naszym placu i nagrać, tak abyście Państwo mogli ocenić naocznie jak prezentują się sprzedawane przez dostawców owoce i warzywa.

Zapraszamy.