20Sty
By: Khrybitwy.pl Wł.: 20 stycznia 2019 In: News PL Comments: 0

Podobnie jak Państwo z niecierpliwością oczekujemy wiosny. Warto jednak wiedzieć, wbrew obiegowej opinii, że sezon zimowy wcale nie jest sezonem „martwym”. Przeciwnie. Nowoczesne systemy chłodni, komór z kontrolowaną atmosferą pozwalają cieszyć się doskonałymi walorami smakowymi różnych warzyw i owoców m.in jabłek.

Jabłka, zdrowie w dobrej cenie

Jabłka są jednym z symboli polskiego eksportu. Cieszą się popularnością nie tylko na rodzimym rynku. Jabłko to przecież jeden z najpopularniejszych owoców w skali globalnej (miejsce 4 w światowej produkcji). Nie bez przyczyny. Konsumenci na całym świecie sięgają po nie bardzo chętnie. Powodów jest co najmniej kilka.

Jabłka – dlaczego je lubimy?

Z powodówczęsto prozaicznych: są po prostu wygodne w jedzeniu, nie wymagają obierania, często są podstawą drugiego śniadania lub szybkiej przekąski i długo zachowują świeżość. Poprzez powody zdrowotne: posiadają witaminy (A, B1, B2, B6, B12, C, E), kwasy owocowe, błonnik, przeciwutleniacze i cenne pierwiastki, z których warto wymienić choćby: potas, krzem, sód, wapń, fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź, mangan i jod. Nie zapominajmy też jak często wykorzystywane są w kuchni w formie przetworzonej. Zaczynając od deserów: szarlotki, tarty, jabłka w cieście, jabłka pieczone itd. Poprzez danie główne w wersji wytrawnej np. kaczka z jabłkami.

A może kaczka z jabłkami?

Jabłka stanowią świetny dodatek do mięs, sosów i sałatek. A kiedy leżą dłużej niż powinny, często zamieniają się kompot! I to również są powody, dla których kupowanie większej ilości tych owoców jest mądrą decyzją konsumencką (finansowo i zdrowotnie) 

 

Jabłka na Rybitwach to duży wybór – wysoka jakość –  niskie ceny.

Cieszymy się, że możemy Państwu zaproponować wiele rodzajów jabłek. Nasi sprzedawcy starannie selekcyjną owoce, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość towarów, duży wybór oraz konkurencyjne ceny. Jabłka mogą być zdrowym, przewodnim motywem w kuchni, a te kupione u naszych klientów z pewnością sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy na zakupy.