18Wrz
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 18 września 2017 In: News PL Comments: 0

W odpowiedzi na sugestie naszych Klientów informujemy, że już od października 2017 w ofercie dla klientów KH Rybitwy otwieramy możliwość skorzystania z szybkiego, bezpiecznego – i co najważniejsze – taniego łącza internetowego.

Modernizacja Sieci, super szybkie łącza

Po modernizacji naszej sieci i uruchomieniu super szybkiego łącza światłowodowego stworzyliśmy możliwość uruchomienia bardzo stabilnych i niezwykle atrakcyjnych cenowo przyłączy internetowych. Do dyspozycji naszych obecnych i przyszłych klientów, oddajemy kilka podstawowych pakietów połączeń internetowych. Internet dostarczany będzie radiowo z nowo budowanej szybkiej infrastruktury światłowodowo-bezprzewodowej. Koszt przyłącza to wyłącznie koszt urządzeń potrzebnych do zainstalowania na Państwa obiekcie. 

Samo przyłączenie jest bezpłatne.

Pakiety Internetowe

  1. Pakiet standard – łącze do 10 Mbit/sec – 15,00 zł miesięcznie
  2. Pakiet dla wymagających – łącze do 15 Mbit/sec – 20,00 zł miesięcznie
  3. Pakiet VIP – łącze do 20 Mbit/sec – 25,00 zł  miesięcznie

Jeżeli posiadacie Państwo obecnie na dachu urządzenie WiFi działające w technologii 5GHz to będzie je można wykorzystać do podłączenia się do sieci. Dla klientów, którzy posiadają swoją infrastrukturę radiową, rozbudowę i przyłącz realizujemy na dostępnym i posiadanym zapleczu technicznym. Dla wszystkich nowych struktur budowanej sieci polecamy kompleksowe wykonanie przyłącza wraz z podstawową konfiguracją. Zaufaj doświadczeniu i dołącz do nas. Szybki i bezpieczny internet nie musi być drogi.
Zainteresowane osoby prosimy o pozostawienie informacji w biurze KHRybitwy u Pana Stefana Kękusia (tel. 697060715)