10Lip
By: Khrybitwy.pl Wł.: 10 lipca 2018 In: News PL Comments: 0

Na krakowskich „Rybitwach” prawdziwy urodzaj darów natury. Sprzedający postawili poprzeczkę naprawdę wysoko, a ogromny wybór owoców i warzyw cieszy wszystkich, którzy odwiedzają Kompleks Handlowy Rybitwy.

Wyjątkowy lipiec na krakowskich Rybitwach

Tegoroczny lipiec jest na Rybitwach wyjątkowy. Zawsze możemy pochwalić się doskonałym zaopatrzeniem i szerokim asortymentem, którego jakość gwarantują nasi Sprzedający, ale rok 2018 jest wyjątkowo urodzajny. O tej porze roku na „Rybitwach” kupią Państwo wszystko co niezbędne do kreowania wspaniałych deserów i dań. Owoce, warzywa, świeże zioła w rewelacyjnych cenach? Zapraszamy od odwiedzenia wyjątkowego miejsca na handlowej mapie Krakowa.

Świeża bazylia? 

Niewielu naszych Klientów wie, że świeże zioła o tej porze roku, mogą Państwo kupić na naszym placu. Polacy coraz częściej sięgają po nie w swoich kuchniach, doceniając jak bardzo wpływają na smak przygotowywanych potraw. Co ciekawe bazylia nie jest tylko aromatycznym ziołem, ale posiada również właściwości lecznicze. Wspomaga proces wydzielania soku trawiennego, świetnie wpływając na układ pokarmowy. Ponadto jest bogata witaminy A, C i B5 oraz magnez i wapń. Włosi uważają, że poprawia nastrój, choć nie mamy na to naukowych dowodów, warto jeden mieć na uwadze ten pozytywny „skutek uboczny”.

Borówki amerykańskie, maliny, śliwki

Nie ma lepszego miejsca, aby na zakup borówek amerykańskich. Duży wybór, konkrecyjne ceny, możliwość  kupienia hurtowych ilości i staranna selekcja niebieskich, jagodowych owoców, sprawia warto zrobić ich zapas. Do owocowych ciast i przetworów świetnie nadadzą się również maliny i śliwy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą galerią.

Informujemy, że wszystkie zdjęcia z galerii pochodzą z Kompleksu handlowego „Rybitwy”, prezentują aktualny stan i zostały wykonane dzięki uprzejmości Handlujących.