30Maj
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 30 maja 2017 In: Polecane w sezonie PL Comments: 0

Pierwsze zbiory truskawek! Te pyszne, słodkie i zdrowe owoce już dostępne w asortymencie Kompleksu Handlowego „Rybitwy”! Zapraszamy również do obejrzenia części z ogromnego asortymentu „Rybitw” w fotograficznej relacji.

truskawki

Sezon na truskawki

Truskawki od zawsze cieszyły się „na Rybitwach” dużą popularnością. Stanowią idealny dodatek do ciast, deserów, lodów czy owocowych sałatek. Miło nam poinformować, że efekty pierwszych zbiorów polskiej truskawi już widać na „Rybitwach”. Mimo że to czerwiec określany jest w Polsce „miesiącem truskawki”, już wraz z końcem maja warto przemyśleć jak wzbogacić domowe menu o te pyszne i zdrowe owoce. Korzystając z produktów sezonowych, dbamy nie tylko o nasze zdrowie, ale również portfele. Każdy mistrz kuchni powie, że maksymalne wykorzystanie produktów sezonowych wpływa na jakość naszego gotowania. To, co samo w sobie jest pyszne, nie wymaga żmudnego przetwarzania czy psucia nadmiarem przypraw. Jeśli dodać do tego korzystne ceny to… nie pozostaje nic innego, jak tylko „wyskoczyć na Rybitwy”!

Świeży towar dostarczany codziennie

Zapraszamy do obejrzenia reportażu fotograficznego. Pięknie prezentujące się warzywa sprzedawane wprost z samochodów producentów i importerów. Asortyment „Rybitw” dostępny jest 7 dni w tygodniu i przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy do zapoznania z aktualnymi notowaniami cenowymi, które pozwolą na porównie i analizę cen warzyw i owoców.

Gatunki pomidorów

Czereśnie

Pomidory

Inne