10Sie
By: Khrybitwy.pl Wł.: 10 sierpnia 2018 In: News PL Comments: 0

Sierpień to najbogatszy miesiąc pod względem różnorodności warzyw i owoców. Z jednej strony to jeszcze nie pełnia sezonu na dynię, ale już można ją kupić, z drugiej strony, kończy się sezon na truskawki i czereśnie, choć te wciąż są dostępne. Sierpień to idealny czas na zrobienie większych zakupów!

Sierpień na Rybitwach

Wprawdzie w kalendarzu jeszcze lato i nawet nie myślimy o jesieni, ale ci z Państwa, którzy uwielbiają przetwory owocowe i warzywne, mogą rozpocząć planowanie działań. Sierpień to przełom dwóch dużych sezonów i widać to nie tylko po asortymencie, ale również po ożywieniu wśród handlujących. Sprzedawców na placu przybywa, kupujących w hurcie i detalu również. Krakowskie „Rybitwy” tętnią życiem i zapraszają na zakupy.

Zapasy do domowej spiżarni

Kompleks Handlowy „Rybitwy” oferuje pełny wybór tego, co dostarcza nam późne lato. Wiele osób chce zatrzymać ciepłe i słoneczne dni na dłużej. Jak można to zrobić? Zamykając smak w słoju i witaminami wypełnić domową spiżarnię! Ich źródło znajdziesz oczywiście u nas. Maliny można zamrozić i przyrządzić z nich doskonałe sorbety na teraz, kiedy upały są trudne do zniesienia. Można również cieszyć się malinowym sokiem domowej roboty w chłodne jesienne lub zimowe dni.

Doceń smaki lata z Kompleksem Handlowym „Rybitwy”

Jabłka, gruszki, śliwki na kompot oraz do marynaty, jako wspaniały dodatek do mięs i wędlin, a także na powidła i dżemy. Warzywa, wszelkiego rodzaju na pikle lub marynowane bądź kiszone: buraczki, cebula, papryka, ogórki, kapusta, pomidory – wszystko trafia do słoja i późną jesienią czy zimą smakuje wyśmienicie. No i królowa jesieni – dynia doskonała na zupę i marynowana jako dodatek do ciepłego dania.

Świeży towar dostarczany codziennie

Kupujmy i jedzmy na zdrowie! Zapraszamy więc do Kompleksu Handlowego „RYBITWY” na codzienne zakupy. Każdego dnia świeży towar dostarczają producenci i dystrybutorzy z Małopolski oraz ościennych województw. Każdego dnia świeży towar dostarczają producenci i dystrybutorzy z Małopolski oraz ościennych województw. Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów, którzy specjalizują się w EKO uprawach – rolnicy, sadownicy i hodowcy znajdą na terenie naszego Kompleksu Handlowego doskonałe warunki do prowadzenia działalności.