11Sie
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 11 sierpnia 2017 In: News PL Comments: 0

W sierpniu w Polsce zagościł prawdziwie tropikalny klimat. Sprzedający jak zwykle są perfekcyjnie przygotowani na każde warunki pogodowe. Na „Rybitwach” znajdą Państwo m.in limonki (idealne jako dodatek do orzeźwiających napoi) buraki, pietruszkę, ogórki i inne warzywa ziemne (idealne na zupę-chłodnik) oraz wiele innych. Poniżej galeria zdjęć i kilka inspiracji od Kompleksu Handlowego „Rybitwy” jak przeżyć upały!

Limonki na „Rybitwach”.

Bez względu na to czy są wśród nas miłośnicy upałów czy sceptycy tropikalnej aury, zawsze warto mądrze nawadniać organizm. Kiedy klimatyzacja pracuje na zwiększonych obrotach, wysusza nie tylko powietrze, ale również naszą skórę i błony śluzowe. Dobrze mieć po ręką wodę, która pomoże nam przetrwać upał – zarówno w klimatyzowanych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, kiedy przy obecnych temperaturach odwadniamy się wyjątkowo szybko.

 

Warzywa i owoce – świetnie nawadniają.

Warto więc zaopatrzyć się w ich zapas a „Rybitwy” to świetne miejsce aby kupić najwyższej klasy owoce i warzywa. Tym bardziej, że nie każdy z nas – nawet w upał – lubi pić czystą wodę, a słodkie i gazowane napoje często potęgują uczucie pragnienia. Wyjścia są dwa. Można postawić na własnoręcznie robione lemoniady, chłodzone koktajle z sezonowych owoców czy wzbogacenie wody wyciśniętymi sokami z cytrusów (jesteśmy przekonani, że wszystkie składniki znajdą Państwo na naszym placu handlowym). Drugą metodą jest jedzenie dużej ilości owoców i warzyw. Delikatne, lekkostrawne, z reguły niskokaloryczne i składające się w dużej mierze z wody (np. arbuzy, truskawki, jabłka, gruszki czy śliwy) będą doskonałą przekąską w wyjątkowo ciepłe, sierpniowe dni.

 

Poniżej przedstawiamy część naszego asortymentu, zapraszamy również do działu aktualności większość asortymentu z ostatnich miesięcy wciąż jest dostępna.