Tylko u nas najlepsze świąteczne zakupy!

Niebawem Wielkanoc – święta zwiastujące radość z odradzającej się wiosną przyrody. Z odradzającego się życia, czego symbolem jest jajko. Nie może go zatem zabraknąć w wielkanocnym koszyku i na świątecznym stole, bowiem właśnie jajkiem dzielimy się podczas uroczystego śniadania. Nie może zabraknąć także śledzi oraz wędlin i mięsa, potrawy przyrządzane na różne sposoby, często wedle starych rodzinnych receptur, zaspokoją nawet najwybredniejszych smakoszy.

Na wielkanocnym stole królują oczywiście baby – drożdżowe, piaskowe, z kakao, w żadnej nie może zabraknąć bakalii czy owoców kandyzowanych, które są również doskonałym dodatkiem do różnych deserów albo jako samodzielna słodka „przegryzka”, podobnie jak owoce świeże bądź suszone. Wiosna to także okres nowalijek, pełne witamin sałaty, rzodkiewka, szczypiorek i zielona cebulka już wzbogacają nasze posiłki, podobnie jak warzywa całoroczne.

Zapraszamy więc do Kompleksu Handlowego RYBITWY na codzienne zakupy. Każdego dnia świeży towar dostarczają producenci i dystrybutorzy z Małopolski oraz ościennych województw. Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów, którzy specjalizują się w EKO uprawach – rolnicy, sadownicy, hodowcy znajdą na terenie naszego kompleksu dobre warunki do prowadzenia działalności.

Zapraszamy Państwa do Kompleksu Handlowego RYBITWY.

Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu przez całą dobę!

Tylko u nas zrobisz najlepsze zakupy.

Oferujemy atrakcyjny towar po przystępnej cenie!

Szanowni Państwo!

Z okazji świąt wielkanocnych składamy naszym partnerom handlowym najlepsze życzenia, sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym, udanych transakcji, jakie prowadzicie Państwo na terenie KH RYBITWY.

Przejdź do paska narzędzi