29Mar
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 29 marca 2017 In: Polecane w sezonie PL Comments: 0

Wielkanocne zakupy są corocznym wyzwaniem dla wszystkich gospodarstw domowych. Każdy z nas chce stanąć na wysokości zadania i przygotować tradycyjne i pyszne potrawy, które uświetniają ten wyjątkowy okres.

Zakupy Wielkanocne.

Dlaczego warto wybrać się do Kompleksu Handlowego „RYBITWY”

Rozpoczynamy sezon na nowalijki. Pojawienie się na rynku młodych, świeżych, wiosennych warzyw to święto dla każdego znawcy dobrego produktu rolnego. Ogórki, pomidory, rzodkiew, szczypior czy natka pietruszki, nieodłącznie towarzyszą wiosennym sałatkom I dodatkom do dań. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym kupującym możliwość nabycia doskonałej jakości warzyw i owoców u blisko 300 producentów rolnych na odkrytej powierzchni handlowej.

Kompleks Handlowy „RYBITWY” to ponadto doskonałe miejsce dla świadomych konsumentów, oczekujących produktów najwyższej klasy. Sezon na nowalijki to idealny czas, aby móc się przekonać do udanych zakupów „na Rybitwach”. Lokalni dostawcy, świeże warzywa i owoce, duży wybór stoisk i stale rosnąca liczba dostawców, świadczą o sukcesie naszego Kompleksu, a okazane zaufanie zobowiązuje nas do trzymania wysokich norm jakości towarów.

INSPIRACJA KH RYBITWY: Doskonale znane wszystkim warzywo, dobry polski ogórek – w wersji ekskluzywnej sałatki z dodatkiem sera feta.

Wszystko na jednej przestrzeni

Wspieraj lokalnych przedsiębiorców.

Niejednokrotnie słyszymy głosy jak męczące potrafią być zakupy dużych centrach handlowych, a lokalne delikatesy nie zawsze są wystarczająco dobrze zaopatrzone. Naszą przewagą pozostaje jakość i ilość oferowanych produktów. Co cenią nasi kupujący? Wybór, bezpośredni kontakt ze sprzedawcami, dobre ceny (aktualizowane na bieżąco) oraz atmosferę dawnego targu, na którym liczy się dobry produkt.

Co kupić w kwietniu?

W okresie wiosennym oczywiście wszystko to, co najlepsze o tej porze roku. Już teraz mogą Państwo kupić świeże warzywa od lokalnych dostawców. W związku z tym, że wisona to czas kulinaranych inpsiracji – to gdzie szukać ich nalepiej, jak nie na największym targu w południowej Polsce?

Zapraszamy na zakupy