Zrób sobie bombę. Witaminową!

Wiosna w pełni. Zdecydowane ożywienie widać wśród naszych kontrahentów – sprzedawców coraz więcej, kupujących również, ruch na terenie Kompleksu Handlowego RYBITWY w Krakowie nie słabnie. Nic dziwnego, trwa przecież sezon na nowalijki – źródło witamin tak potrzebnych organizmowi osłabionemu zimą. Wzmocnijmy się więc, w KH RYBITWY znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne do skonstruowania własnej… bomby. Oczywiście witaminowej.
Zapraszamy więc na zakupy. Na klientów czeka świeży szczypiorek, rzodkiewka, zielona sałata, marchewka, pietruszka, buraczki, ziemniaki. Są już aromatyczne truskawki, jedzmy je garściami, bo sezon na nie trwa krótko; wprawdzie są odmiany, które można zbierać przez całe lato, to jednak te pierwsze smakują najbardziej. W naszym kompleksie jest już wszystko, co wiosna ma do zaoferowania: do wyboru, do koloru. Pierwsze tegoroczne świeże warzywa i owoce smakują nie tylko jako dodatek do dania głównego, ale także jako pożywna przekąska. Kupujmy i jedzmy na zdrowie!
Zapraszamy więc do Kompleksu Handlowego RYBITWY na codzienne zakupy. Każdego dnia świeży towar dostarczają producenci i dystrybutorzy z Małopolski oraz ościennych województw.
Zapraszamy do współpracy wszystkich producentów, którzy specjalizują się w EKO uprawach – rolnicy, sadownicy, hodowcy znajdą na terenie naszego kompleksu dobre warunki do prowadzenia działalności.
Zapraszamy Państwa do Kompleksu Handlowego RYBITWY.
Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu przez całą dobę!
Tylko u nas zrobisz najlepsze zakupy – oferujemy towar po przystępnej cenie!
Zapraszamy również do korzystania z naszej strony internetowej, na której możecie Państwo zareklamować swój towar i usługi.
www.khrybitwy.pl
Przejdź do paska narzędzi