24Wrz
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 24 września 2019 In: Aktualności, News PL Comments: 0

Jesień na Rybitwach – co nowego we wrześniu?

Ostatnie dni kalendarzowego lata niezmiernie nas rozpieściły swoją niespotykaną aurą. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy i weszliśmy w okres kalendarzowej jesieni, co widać po ofercie handlowców i producentów sprzedających na naszym placu.

Oferta khrybitwy-orzechy włoskie -orzechy laskowe

Owoce sezonu jesiennego i nie tylko.

Oferta owoców jesiennych obfituje w mnogość odmian śliwy polskiej dostępnej w najlepszej cenie tegorocznej oferty – już chyba taniej nie będzie. Udało nam się znaleźć ostatnie chyba w tym roku dorodne maliny i ostrężyny na przemian z borówką leśną i amerykańską. Tradycyjnie wrażenie robi zróżnicowana i bogata oferta jabłek oraz grusz-królujących niepodzielnie w tej grupie asortymentowej. Możemy również dostrzec duży wybór brzoskwiń i morel rodzimej produkcji.

Smaczne i dorodne pomidory
Brokuły dostępne na Placu handlowym Rybitwy

Co nowego we wrześniu pojawiło się na KHRybitwy?

Jak co roku o tej porze zaczyna się sezon na tegoroczne świeże orzechy – laskowe oraz włoskie. Nieustannie pojawia się przepiękna papryka w różnych odmianach i kolorach. Przepiękne pomidory polskich odmian znajdziemy w bardzo dobrych cenach u wielu producentów wystawiających je na sprzedaż. Warto odnotować pojawiający się polski miód z tegorocznych „zbiorów” – co utrwaliliśmy na zdjęciach.

Przepiękne i smaczne jabłka kupisz na naszym placu - khrybitwy

Duża konkurencja – atrakcyjne ceny.

Zauważalna duża ilość sprzedających powoduje uatrakcyjnienie i urealnienie cen na naszym placu. Bardzo tanio kupimy ziemniaki, marchew i osławioną już pietruszkę. Kapusta, papryka, buraki, cebula czy brokuł notują najniższe w tym roku ceny sprzedaży.

Zobacz notowania cenowe.

Warto odwiedzić nasz kompleks i skorzystać z szansy zakupów w naprawdę atrakcyjnych cenach.
Zapraszamy do zapoznania się z poniższą mini fotogalerią z życia placu.