06Gru
By: Khrybitwy.pl Wł.: 6 grudnia 2020 In: News PL Comments: 0

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy serwis internetowy www.khrybitwy.pl.

Pragniemy, aby nowy serwis, jak najpełniej sprostał Państwa oczekiwaniom, a informacje o przedsiębiorcach prowadzących działalność na terenie naszego rynku hurtowego znajdujące się w nowej zakładce baza firm wraz z planem interaktywnym przedstawiającym lokalizację firm na terenie KH RYBITWY, ułatwi Państwu – zwłaszcza tym, którzy po raz pierwszy przyjadą do KH RYBITWY – znalezienie i dotarcie do nich.

Jednocześnie zostały zmienione niektóre elementy identyfikacji wizualnej Kompleksu Handlowego RYBITWY. I tak zmianie uległo logo obiektu:

Rybitwy logo 2020

Nowe logo sukcesywnie pojawia się na poszczególnych elementach obiektu: na tablicach nad bramami wjazdowymi, tablicach identyfikacyjnych z oznakowaniem sektorów i alejek, czy miejsc do załadunku.

Nie tylko strona wizualna KH Rybitwy została poddana zmianom, na bieżąco prowadzimy prace modernizacyjne infrastruktury rynku hurtowego KH Rybitwy takie jak oświetlenie, nawierzchnie, sieci kanalizacyjne i opadowe mające na celu usprawnienie organizacji handlu i ułatwienie Państwu prowadzenie działalności, przy zachowaniu najwyższych standardów.

Wyrażamy nadzieję, że nowe zmiany zostaną przyjęte z zadowoleniem.