09Maj
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 9 maja 2017 In: Polecane w sezonie PL Comments: 0

Po długim (i niestety chłodnym) weekendzie Rybitwy rozkwitają! Kompleks Handlowy oferuje nie tylko doskonałe produkty regionalne (warzywa i owoce) ale również produkty importowane. Zapraszamy na fotorelację.

Borówki amerykańskie na „Rybitwach”

Przegląd asortymentu

Ostatnio polecaliśmy prostą sałatkę z rzodkiewką. Wśród składników znalazła się również borówka amerykańska, przypominamy, że jest już dostępna na naszym placu targowym, podobine jak wiele innych doskonałych produktów sezonowych.

Bogaty asortyment Kompleksu Handlowego „Rybitwy” może stanowić wspaniałe źródło sezonowych inspiracji kulinarnych. Najlepiej oddadzą to fotografie, które prezentują asortyment na dzień 07.05.2017.

 

 Szczególnie polecamy – kalafiora

Kalafior już pojawił się na „Rybitwach”! Niezastąpiony do zup kremów z białych warzyw, czy dodatków do dań. W Polsce najchętniej przygotowywany w wersji klasycznej – smażony z masłem, solą i bułką tartą. Brak mocnego i jednoznacznego smaku, powoduje, że odpowiednio przyrządzając i doprawiając, możemy odkrywać jego smaki na nowo.

Kompleks Handlowy „Rybitwy” – sprawdzona jakość warzyw 

„Rybitwy” słyną z doskonałej jakości warzyw i owoców. Co roku zwiększa się ilość odwiedzających nasz plac targowy. Dlaczego? Ponieważ spełniamy główne punkty, które cenią konsumenci: jakość, cena, duży wybór towarów.  Zapraszamy na zakupy, jesteśmy pewni, że zostaną z nami Państwo na dłużej.

 

Cytryny

Tak, na „Rybitwach” kupią Państwo zarówno regionalne owoce i warzywa, ale również cytrusy, szparagi, ananasy, mango i wiele, wiele innych (galeria przedświąteczny tydzień).

Fotoreportaże z placu

Regularne aktualności owocowo-warzywne

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, cyklicznie będziemy publikować zdjęcia, polecać produkty, które obecnie wiodą prym na „Rybitwach” – wyjątkowym miejscu na handlowej mapie Krakowa. Zapraszamy do przeglądu naszego asortymentu, życząc udanych zakupów.