Hurtowy rynek artykułów rolno-spożywczych

Kompleks Handlowy RYBITWY to największy hurtowy rynek artykułów rolno-spożywczych na terenie Małopolski, którego właścicielem jest Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. Na przestrzeni lat przeprowadzono szereg prac modernizacyjnych, do ukształtowania się Kompleksu w obecnym stanie.

efekt sa logo 400x80px

Nasze cele

Celem nadrzędnym jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, zapewnianie najkorzystniejszych warunków do prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz szerokiej oferty handlowej dla kupujących zarówno z terenu województwa małopolskiego, jak i z innych regionów kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby Kompleks Handlowy RYBITWY wyróżniał się  wysoką  jakością świadczonych usług, sprawną obsługą biurową, bezpieczeństwiem i porządkiem, zaufanie Klientów jest bowiem dla nas najwyższym dobrem i wyrazem oceny naszych działań.Kompleks Handlowy RYBITWY zapewnia wynajem powierzchni handlowo-magazynowej i  biurowej na korzystnych zasadach oraz dobre warunki dla prowadzenia działalności handlowej zarówno w obiektach stacjonarnych, jak i z pojazdów mechanicznych.

Kompleks Handlowy – 1200 konsumentów dziennie

Kompleks Handlowy RYBITWY zajmuje powierzchnię 7,3 ha. Teren jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany przez całą dobę. Stałą działalność handlową prowadzi około 200 przedsiębiorców w obiektach stałych i blisko 300 producentów rolnych na odkrytej powierzchni handlowej. Średnio na dobę odwiedza (wjeżdża) 300 różnego rodzaju pojazdów mechanicznych (od samochodów osobowych po TIRy). Szacujemy, iż odwiedza nas około 1200 konsumentów dziennie. Dojazd znacząco ułatwiła trzypasowa arteria komunikacyjna łącząca kompleks z centrum Krakowa i dalej na autostradę A4 do Katowic i Rzeszowa. Nowy most przez Wisłę ułatwia wyjazd w kierunku Sandomierza.

Przejdź do paska narzędzi