KH Rybitwy – korzystny wynajem powierzchni

Za prawidłowe funkcjonowanie Kompleksu Handlowego RYBITWY odpowiada biuro administracyjne. Koordynuje i nadzoruje działania związane z usługami najmu powierzchni handlowej, biurowej i magazynowej. Zapewnia podstawowe usługi komunalne (dostawa wody, energii elektrycznej itp.) oraz ochronę całego kompleksu, sprzątanie, a także usługi reklamowe przez radiowęzeł oraz oddając do dyspozycji chętnych powierzchnię reklamową.

Optymalne warunki dla podmiotów gospodarczych

Zapewniamy optymalne warunki funkcjonowania podmiotów gospodarczych, wszelką pomoc i wsparcie we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej na terenie Kompleksu Handlowego RYBITWY. Istnieje również możliwość wynajmu powierzchni wystawowej, np. do ekspozycji samochodów.

Możliwości reklamy i promocji bizensu

Powierzchnia jest utwardzona, a wielkość do ustalenia. Można ją dowolnie zagospodarować jak również wywiesić baner reklamowy, umieścić ogłoszenie w radiowęźle, czy też kolportować ulotki reklamowe przy bramach wjazdowych i na terenie KH RYBITWY. Warzywa i owoce produkowane w województwie małopolskim, świętokrzyskim czy podkarpackim znane są z najwyzszej jakości.

Wszystkie są oferowane bezpośrednio przez ich producentów, codziennie dowożone, estetycznie opakowane, świeże są oferowane bezpośrednio z samochodów. W ten sposób jest maksymalnie skrócony czas dostawy płodów rolnych z pola czy ogrodu do klienta.

Przejdź do paska narzędzi