30Paź
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 30 października 2017 In: Polecane w sezonie PL Comments: 0

Ostatni tydzień października był bardzo pogodny i ciepły, co miało wpływ na frekwencję tak kupujących, jak i sprzedających. Pojawiło się wiele towarów tzw. okolicznościowych. Produkty związane głównie z nadchodzącym Dniem Wszystkich Świętych. Tak więc mogliśmy zakupić wszelkiego rodzaju świece, znicze, ozdobne kompozycje kwiatów tak naturalnych jak i sztucznych. Duża ilość sprzedających ten rodzaj towaru gwarantuje konkurencyjne ceny i oczywiście duży wybór towaru.

Jesienne owoce i warzywa

Piękna jesienna pogoda spowodowała, że sprzedający wyeksponowali oferowane produkty wprost na alejki komunikacyjne i mogliśmy wybierać spośród przepięknie eksponowanych kolorystycznie importowanych cytrusów: pomarańczy, mandarynek, cytryn, grapefruitów itp. Jesień to oczywiście sezon winnego grona, którego ilości i gatunki mogą przyprawić o zawrót głowy. Oprócz produktów importowanych sprzedawcy jak zwykle dopisali prezentując dziesiątki gatunków jabłek, grusz, śliw czy różnego rodzaju orzechów. Rolnicy z okolicznych gospodarstw przywieźli przepiękne kalafiory, brokuły, kolorową paprykę w wielu odmianach i gatunkach. Nie zabrakło tradycyjnych i popularnych ziemniaków, cebul, marchwi, pietruszki w formie tradycyjnej jak i naciowej, czosnku czy też gotowych sałatek i produktów marynowanych.

Odwiedzając Kompleks Handlowy Rybitwy mamy możliwość dokonania udanych zakupów świeżego towaru w bardzo umiarkowanych cenach.

Prezentujemy krótki film jaki udało się nam nagrać podczas przepięknej październikowej pogody na placu.