29Cze
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 29 czerwca 2017 In: News PL Comments: 0

Z początkiem czerwca rozpoczęliśmy sezon truskawkowy, a wraz z końcem miesiąca”Rybitwy” rozpoczynają sezon malinowy. Zapraszamy również do przeglądu naszego asortymentu.

Sezon malinowy

Do malin, owoców z rodziny jagodowych, nie trzeba nikogo przekonywać. Popularność malin nie dziwi, zwłaszcza że poza walorami smakowymi, to jedne z najzdrowszym owoców występujących o tej porze roku.

Antyoksydacyjna moc malin

Poza witaminami, błonnikiem i składnikami mineralnymi, maliny zawierają w sobie duże ilości przeciwutleniaczy o właściwościach przeciwstarzeniowych (antyoksydacyjnych). Choćby dlatego w okresie letnim, warto maksymalnie wykorzystać fakt, że możemy jeść i zdrowo, i smacznie zarazem.

Jagody złożone,  do których zaliczamy maliny, są już dostępne “na Rybitwach”. Maliny w ciastach? w formie koktajlu?  malinowe lody? owocowe sałatki? Bez względu na to jak lubimy je jeść, warto pamiętać, że Kompleks Handlowy “Rybitwy” to pierwsze miejsce, o którym warto pomyśleć przy okazji owocowo-warzywnych zakupów i nie tylko (zobacz w co jeszcze możesz się u nas zaopatrzyć)

 

Geniusz tkwi w prostocie.

Szybka inspiracja na dziś?

  • serek mascarpone lub masło
  • świeże pieczywo
  • listki bazylii lub mięty
  • maliny 

Idealne jako deser lub jako szybka przekąska! W tym gorącym okresie lekkie gotowanie i proste potrawy bronią się same. Mięta w połączeniu mascarpone dodaje orzeźwienia stanowiąc deserowe wydanie propozycji, masło z bazylią i odrobiną kolorowego pieprzu podkreśla wykwintny charakter.

Przegląd asortymentu

Jesteśmy dumni z najwyższej jakości towarów, która oferowana jest przez naszych Sprzedających. Dlatego w cyklicznym przeglądzie asortymentu  znajdą Państwo zdjęcia wykonane wyłącznie na naszym placu. Kompleks Handlowy “Rybitwy” od wielu lat stawia na jakość, którą doceniają hurtownicy i – co cieszy nas szczególnie – klienci indywidualni.