14Gru
By: Khrybitwy.pl Wł.: 14 grudnia 2018 In: News PL Comments: 0

Czy wiesz, że Kompleks Handlowy Rybitwy, to idealne miejsce na zrobienie świątecznych zakupów? Powodów jest kilka – zapraszamy do lektury.

Choinki, lampki, ozdoby

Przedświąteczny czas zakupów to dla wielu z nas trudny okres pod kątem logistycznym. Musimy zaopatrzyć się w niezbędne produkty do przygotowania świątecznych dań, ale przecież zakupów czeka nas o wiele więcej. Rozumiemy, że chcą Państwo zrobić kompleksowe zakupy i odpowiadamy na te potrzeby. „Rybitwy” to nie tylko owoce i warzywa najwyższej jakości, czy półprodukty niezbędne do ciast (np. mak) ale również piękne świąteczne ozdoby, światełka, choinki.

Rozumiemy Państwa oczekiwania

Kompleks Handlowy „Rybitwy”, od lat zmienia się wraz z Państwa oczekiwaniami. Konieczność prezentowania bogatej oferty handlowej musi sprostać wymaganiom jakości. Jesteśmy dumni, że nasze działania handlowe i promocyjne cieszę się Państwa uznaniem.

Kompleksowe zakupy

Przyzwyczajeni do zakupów w galeriach i dużych marketach, zapominamy, że na handlowej mapie Krakowa jest wyjątkowe miejsce. Miejsce,  w którym dokonają Państwo większości świątecznych sprawunków.

Świąteczne zakupy? Wybierz się na „Rybitwy”

Przy ulicy Półłanki 33a czeka na Państwa nie tylko świat warzyw i owoców. Okres przedświąteczny to idealny czas aby przekonać się jak wiele mamy zaoferowania spośród bogatego asortymentu świątecznych towarów.

Żywe choinki

Jeśli marzą o Państwo o pięknym, pachnącym drzewku świątecznym, kupią je Państwo u nas! Gęste i rozłożyste, o różnych gabarytach – wyjątkowe choinki czekają na Państwa. Nie warto czekać do ostatniej chwili. W wielu polskich domach wybór świątecznego drzewka jest tradycją.  Kompleks Handlowy „Rybitwy” to idealne miejsce, aby kupić drzewko świąteczne, które spełni Państwa wymagania. Dbamy o jakość wystawianych towarów, jesteśmy pewni, że znajdą Państwo swoją wymarzoną choinkę.

Ozdoby świąteczne

Duży wybór świątecznych ozdób, sprawi że w jednym miejscu – mają Państwo możliwość dokonać większości świątecznych zakupów. Cieszą się Państwo nie tylko wygodą, ale również oszczędnością czasu. Różnokolorowe oświetlenia, bombki, figurki, mnogość wyboru stoisk i sprzedawców, to w połączeniu z atrakcyjnymi cenami powody, dla których mamy nadzieję spotkać się na świątecznych zakupach w Kompleksie Handlowym Rybitwy!