19Sie
By: MW khrybitwy.pl Wł.: 19 sierpnia 2019 In: News PL Comments: 0

Co nowego na placu w sierpniu?

Sezon urlopowy powoli dobiega końca i większość z Państwa zaczyna przygotowania do sezonu jesiennego.  Ten trend widać również w ofercie sprzedających na naszym placu. Możemy jeszcze zakupić ostatnie owoce i warzywa charakterystyczne dla pory letniej, ale pojawia się coraz więcej akcentów oferty jesiennej.

Co zatem jest teraz na topie w ofercie „późno – letniej”?

W bardzo dużej ilości i atrakcyjnych cenach możemy zakupić kapustę, kalafiory, brokuły paprykę, ogórki gruntowe, produkty strączkowe, marchew, ziemniaki i osławioną pietruszkę, która wbrew obiegowym opiniom nie jest ona aż tak horrendalnie droga. Aktualne ceny warzyw – owoców publikujemy w tej zakładce – zobacz,

 Duży wybór roślin z rodziny „cebulowych”, to już od dawna hit na placu. Co należy zauważyć pojawia się oferta tegorocznych orzechów laskowych. Oczywiście tradycyjnie znajdziemy wiele odmian pomidorów, buraków, brukselki, cukinii, marchwi, sałat itp.

Mix owocowy w sezonie jesiennym 2019
Owoce i warzywa alternatywa dla suplementów zdrowej diety

Świeże – smaczne i dorodne owoce – to od dawna domena naszych dostawców

Z grupy owoców możemy zakupić ostatnie tego roku polskie truskawki, jeszcze gdzie nie gdzie pojawiają się maliny. Duży wybór owoców „śliwkowych” w różnych gatunkach i bardzo zróżnicowanych cenach. Jabłka w wielu odmianach i gatunkach zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników tych owoców. Wiele odmian gruszy polskiej, również znajdują swoich nabywców. Dodatkowo wiele stoisk oferujących borówki amerykańskie, pozwolą na zakup w atrakcyjnej cenie ilości stricte detaliczne.  Sezon morelowo – brzoskwiniowy też już został rozpoczęty na dobre i trwa w najlepsze. Wiele odmian porzeczek od czerwonych poprzez białe i czarne odmiany. Jeszcze musimy odnotować nadejście sezonu owoców winogronowych naszej rodzimej produkcji. Najbardziej wytrwali poszukiwacze potrafią jeszcze znaleźć ostatnie oferty z grupy owoców wiśni.

Poniżej przedstawiamy krótką wybraną galerię zdjęć z naszego placu.

Zapraszamy na zakupy